Hallitus 2021

Puheenjohtaja: Heli Hakkarainen
puheenjohtaja@suomenkarvakaverit.fi
 Vastuualueet: Iloa eläinavusteisudesta- hanke
Heli Hakkarainen

 
Vastuualueet: Toiminta-alueiden koordinaattorit, Nutrolin & Petpost yhteyshenkilö
Virpi Kirkinen

 
Sihteeri: Outi Korpinen (ei hallituksen jäsen)
sihteeri@suomenkarvakaverit.fi
 

 
Varsinainen jäsen: Henri Toukonen
henri@suomenkarvakaverit.fi
 Vastuualueet: Viestintä ja tiedottaminen
henri_toukonen

 
Varsinainen jäsen: Lia Pirttimaa
it2@suomenkarvakaverit.fi
 Vastuualueet: Tietojärjestelmät; liivit, nauhat & toimintapassit

 

Varsinainen jäsen: Anu Raitio                                anu@suomenkarvakaverit.fi  

.

Vastuualueet: Viestintä ja tiedottaminen

Anu Raitio

 
Varsinainen jäsen: Tuulikki Logren-Heino
tuulikki@suomenkarvakaverit.fi
 Vastuualueet: erikoisliivit

 

Varajäsenet:

  • Annina Häkkilä
  • Nina Strömmer
 
 
Rahastonhoitaja: Ida Hakkarainen (ei hallituksen jäsen)
rahastonhoitaja@suomenkarvakaverit.fi
  Vastuualueet: Some
Iha Hakkarainen

 
Jäsensihteeri: Outi Korpinen (ei hallituksen jäsen)
jasensihteeri@suomenkarvakaverit.fi
 

 

Facebook

Instagram

 

Instagram_logo

 

YouTube